Usta Analist: Bu Altcoin Boğa Trendinde Bu 2 Coin İse Ayı!

Kripto para piyasası yeni bir ivme yakalamak için mücadele ediyor. Lider kripto para Bitcoin 42 bin dolara kadar yükseldikten sonra biraz nefesleniyor. Büyük altcoin projeleri ise hafta sonu durgunluğunda sakin bir seyir izliyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, düşük sermayeli bir altcoin’de yükselişe geçiyor. Bununla birlikte 2 token için daha aşağıları işaret ediyor.

Analist MANTA’yı işaret etti, altcoin ATH yaptı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa düşüşü çevirdi ancak ilerlemekte zorlanıyor. Bununla birlikte analistlere göre bazı tokenlerin teknikleri yükseliş işaretleri veriyor. Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, kripto projesi Manta Network’ün (MANTA) 2,77 dolarlık önemli bir direnç seviyesini desteğe dönüştürdükten sonra yükseliş trendine gireceğini tahmin ediyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

MANTA: Yakında tüm zamanların en yüksek seviyesi gelecek. Yeni piyasaya sürülen coinler + anlatı = bu mevcut piyasa ortamında gerçekten iyi olmak için güçlü adaylar.

Kaynak: AltcoinSherpa

Bu arada MANTA, son 24 saatte %18,8 artışla 3,64 dolardan işlem görüyordu. Bu arada, bu hamlesiyle token bugün 3,67 dolarlık ATH seviyesini de kaydetti.

Altcoin Sherpa: SOL için sabırlı olun!

Analist daha sonra Ethereum (ETH) rakibi Solana’ya (SOL) bakıyor. Altcoin Sherpa, SOL’un tekrar yükselmeden önce daha düşük Fibonacci düzeltme seviyelerini yeniden test edeceğini öngörüyor. Analist, bu konudaki tahminlerini ise şu şekilde ifade ediyor:

SOL: .382 (84.67 dolar) ve .50 (71.81 dolar) seviyelerinde DCA (dolar maliyet ortalaması) yapmanın Solana için uzun vadeli tutuşlar için iyi seçenekler olduğunu düşünüyorum. İşlerin henüz hızlanmasını beklemiyorum. Ancak, sabırlı olun.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada Solana, son 24 saat içinde %1,3 artışa 92,73 dolardan işlem görüyordu. SOL, haftalık bazda ise %1,5 yeşil bölgede duruyor. Analist ise 71 ve 84 dolar aralığında birikimi öneriyor.

Analist FET için bu aralığı hedefliyor!

Son olarak analist, uygulamalar için merkezi olmayan yapay zeka platformu Fetch.ai (FET) üzerinde duruyor. Analist, işlem hacmi eğilimlerine dayanarak, FET’in mevcut değerinden yaklaşık %20 düşeceği konusunda uyarıyor. Altcoin Sherpa, FET için şu seviyeleri işaret ediyor:

FET: Kısa vadede dibe vurmuş gibi görünüyor. Ancak ben hala bu işlemin 0,45-0,55 dolar civarında daha düşük seviyelerde gerçekleşeceğine inanıyorum. Umarım yanılıyorumdur.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada FET, son 24 saat içinde %0,7 artışla yazı sırasında 0,6158 dolardan işlem görüyordu. Token haftalık grafiğinde ise %1,77 yükseliş kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx