Sony, Playstation 5 ve diğer cihazlarında büyük indirimlerle geliyor

Hindistan, Cumhuriyet Günü’nü kutlarken, teknoloji firmaları da bu özel günü çeşitli kampanyalarla kutlamanın heyecanını yaşıyor. Bu kutlamaların bir parçası olarak Sony Hindistan, Playstation 5 başta olmak üzere birçok üründe cazip indirimler sunuyor. Özellikle Sony Merkezleri, Amazon, Flipkart, Croma gibi popüler satış noktalarında seçili PS5 paketlerinde 4.000 rupi indirim uygulanıyor. Bu indirim, PS5 Cricket24, EAFC24 veya Call of Duty Modern Warfare III gibi paketlerde geçerli olup, gelişmiş oyun deneyimini daha erişilebilir kılmakta.

Ayrıca, Sony’nin seçili Bravia televizyon modellerinde %30’a varan indirimler sunuluyor. Bu teklifler, müşterilere belirli Bravia modellerinde 20.000 rupiye (yaklaşık 242$) kadar anında nakit iade ve 2 yıllık genişletilmiş garanti imkanı da tanıyor.

Sony, Playstation 5 ve diğer cihazlarında büyük indirimlerle geliyor

Ses sistemleri konusunda da Sony, kulaklıklar ve tamamen kablosuz kulak içi kulaklıklar için çarpıcı indirimlerle dikkat çekiyor. Örneğin, WH-1000XM4 model gürültü engelleyici kulaklıklar 19.990 rupi (yaklaşık 242$) indirimli fiyatla ve ek 2.000 rupi (yaklaşık 24$) nakit iade fırsatıyla satışa sunuluyor.

Sony’nin hoparlör yelpazesi, Bluetooth hoparlörlerden güçlü parti hoparlörlerine kadar uzanıyor ve Cumhuriyet Günü’ne özel indirimler ve nakit iade teklifleri içeriyor. Ev sinema sisteminizi geliştirmek isteyenler için Sony soundbar’lar da indirimli fiyatlarla sunulmakta. Bu çeşitlilik, herkesin tercihine ve bütçesine uygun bir seçenek bulabilmesini sağlıyor. Bu özel gün, teknoloji tutkunları için kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx