Poco X6 5G, FCC onayı aldı

Resmi lansmanından birkaç gün önce, Poco X6 5G sonunda FCC sertifikasyonunu geçti. Fakat Poco X6 5G’nin aksine, Poco X6 Pro 5G, bir ay önce FCC’ye ulaşmış ve özellik detaylarıyla birlikte gelmişti. Poco X6 5G’nin tasarımı ve özellik detayları zaten bilinse de, FCC listelemesi mevcut bilgilerin bir teyidi gibi görünüyor.

Listeleme, 5020 mAh kapasiteli BM5V model koduna sahip bir batarya varlığını doğruluyor. Bağlantı açısından, liste çift bantlı WiFi ve NFC’nin varlığını onaylıyor. İlginç bir şekilde, Poco X6 5G’nin MIUI 14.0 ile geleceği belirtiliyor. Bu durum, resmi olarak HyperOS özelliği taşıdığı belirtilen Poco X6 Pro 5G ile tam bir zıtlık oluşturuyor.

Akıllı telefon zaten internette dolaşıyor ve aşağıda farklı sızıntılar, kamuya açık sertifikalar ve dedikodulardan elde edilen özelliklerini özetledik.

Poco X6 Serisi, Poco X6 5G ve Poco X6 Pro 5G ile birlikte 11 Ocak’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek. Poco X6 Pro 5G, Xiaomi’nin UI yerine getirdiği yeni HyperOS’u çalıştıracak, MediaTek Dimensity 8300 Ultra işlemci ve paslanmaz çelik buhar soğutma odası ile eşleştirilecek. Sızıntılar, 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç AMOLED ekran, OIS destekli 64MP ana kamera ve 67W hızlı şarj destekli 5,000mAh batarya ortaya çıkardı. Ayrıca, Poco X6 Pro, AnTuTu benchmarkında 1,464,228 puan alarak yüksek performansını vurguladı.

Poco X6 5G, FCC onayı aldı

Sızdırılan kutu açma videolarında görülen Poco X6 5G, Snapdragon 7s Gen 2 SoC, 6.67 inç AMOLED ekran, 64MP + 8MP + 2MP üçlü kamera kurulumu ve Android 13 üzerinde çalışan MIUI 14 ile 67W hızlı şarjı destekleyen 5,100mAh batarya özelliklerine sahip. Resmi görseller, her iki model için çeşitli renk seçeneklerini işaret ediyor ve Poco M6 Pro 5G akıllı telefonu hakkında spekülasyonlar var. Bu telefon, Redmi Note 13 Pro 4G’nin modifiye edilmiş bir versiyonu olup, 64 megapiksel ana kameraya sahip.

Poco X6 Serisi büyük lansmanına hazırlanırken, bu sızıntılar ve tanıtımlar akıllı telefon meraklılarının merakını kesinlikle artırdı. Poco’nun yeni akıllı telefon serisi hakkındaki son tanıtımı, rekabetçi akıllı telefon pazarında önemli bir telefon olarak bu seriyi onaylıyor ve güçlü özellikler, yenilikçi tasarım gibi bir kombinasyon taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx