Huawei FreeClip kulaklıklar 36 saat pil ömrüyle piyasada

Huawei, FreeClip Open-Ear Buds adını verdiği yeni kulaklık modelini küresel piyasada satışa sundu. Bu ürün ilk olarak İngiltere ve Avrupa Birliği’nde piyasaya sürüldü. Huawei Nova 12 serisinin lansman etkinliğinde gerçekleşen son tanıtım, FreeClip Open-Ear Buds’un markanın anavatanı Çin’de de satışa sunulduğunu işaret ediyor.

Huawei FreeClip Open-Ear Buds’un öne çıkan özellikleri şunlardır: Bu kulaklık, endüstrinin sol ve sağ kulak arasında ayrım yapmayan ilk açık kulaklık modeli olma özelliğine sahip. Tek bir kulaklık sadece 5.6g ağırlığında olup, rahat ve dengeli bir dinleme deneyimi sunmaya öncelik veriyor.

FreeClip, konfor ve işlevselliği bir arada sunan Comfort Bean, Acoustic Ball ve C-bridge bölümlerinden oluşuyor. Ergonomik Comfort Bean, kulağın konturlarına mükemmel uyum sağlarken, Acoustic Ball olası rahatsızlıkları ortadan kaldırıyor ve C-bridge, uyarlanabilir sensörler ve ince kantileverli bir çubukla donatılmış dokuz çekirdekli tel içeriyor.

Huawei FreeClip kulaklıklar 36 saat pil ömrüyle piyasada

Kulaklıklar, aynı anda iki cihaza bağlanabilme yeteneğine sahip olup SBC, AAC ve L2HC’yi destekliyor. Android ve iOS cihazlarla uyumlu olan bu kulaklıklar, çeşitliliği teşvik ediyor. Ayrıca, çeşitli ortamlarda dayanıklılığı sağlamak için IP54 su ve toz direnci sınıflandırmasına sahip.

FreeClip, etkileyici bir 36 saatlik pil ömrüne sahip. Tek bir şarjla 8 saate kadar dayanabiliyor. Hızlı şarj desteği de sunan kulaklık, sadece 10 dakikalık şarjla 3 saatlik dinleme imkanı sağlarken, tam şarj olması sadece 40 dakika sürüyor.

Huawei FreeClip Open-Ear Buds, yıldız siyahı ve akarsu moru olmak üzere iki renk seçeneğiyle mevcut. Fiyatı ise 1.299 yuan (yaklaşık 182 dolar) olarak belirlenmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir