2 Ekim’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Mert Yazıcıoğlu’nun bir kadın hayranına yaptığı jest gündem oldu.

2. Filenin Sultanları’nın en başarılı isimlerinden olan 23 yaşındaki Ebrar Karakurt, Marie Claire dergisine kapak oldu. Marie Claire dergisinin kapağına taşıdığı Ebrar Karakurt, sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

3. Hacı Sabancı ile dünyaevine giren Nazlı Sabancı, geçtiğimiz günlerde Sabancı Yalısı’nda kızı Arzu Alara’nın 40’ı için mevlit okutmuştu. Arzu Sabancı’nın torunu için okuttuğu mevlit çok konuşulurken, Nazlı Sabancı’nın paylaşımı da birtakım yorumları beraberinde getirdi.

4. Türkiye’nin sanat müziği konusunda en sevilen isimlerinden, güçlü sesiyle yerleri titreten Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam Afyonkarahisar’da sevenleri ile buluştu. Diva lakabıyla nam salan Bülent Ersoy’a, Afyonlu ustaların hazırladığı bir çanta hediye edildi. Fiyatı ise ‘ona da bu yakışırdı’ dedirtti.

5. Suç örgütü lideri Adnan Oktar’ın Dragos’taki evinde yaşananlar yeniden gündeme geldi. Kandırılmış kızların itirafları ve eski örgüt üyelerinin açıklamalarından oluşturulan bu cinsel hayat detayları resmen kafanızı durduracak.

6. Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu, geçtiğimiz günlerde ‘kokain kullandığını’ söylediği paylaşımı nedeniyle gözaltına alınmıştı. Serbest bırakılan Sıla Doğu, bir süredir Dilan ve Engin Polat çiftinin evinde kalıyor. Dilan Polat, serbest bırakılan ablası Sıla Doğu’nun namaz kılarken bir videosunu paylaştı!

7. Kısmetse Olur yarışması ile ün kazanan Zeyd Gümüştutan’ın TikTok canlı yayında 15 yaşında bir kız çocuğu ile konuşma şekli tepkilere neden oldu.

8. Paris’teki Valentino defilesine katılan Hadise, dünyaca ünlü şarkıcı Usher’la karşılaştı. Usher’ın elini bir türlü bırakamayan Hadise’nin leyla halleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

9. ‘Aşkın Olayım’ şarkısı ile gönüllere taht kuran Simge, yogadaki halleri ile epey ilgi çekti. Ünlü şarkıcıya yorum yapan hayranlar ise ikiye bölündü!

10. Hamileliğinin yedinci ayında olan Ezgi Mola, takipçilerinin aşerdiği şeyleri duyunca bir yaşına daha girdi! Şaşkınlığını gizleyemeyen Ezgi Mola, hamile yoldaşlarına isyan etti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx