Yağmur nedeniyle konseri yarıda bırakan Oğuzhan Koç’tan açıklama: Ses sistemi çöktü

Ankara’nın Sincan ilçesinde konser veren sanatçı Oğuzhan Koç, yağmur nedeniyle sahneyi terk edip ayrıldı. Konsere daha sonra devam edeceğini söyleyen lakin sahneye tekrar çıkmayan sanatçı, kendisine gelen yansılara toplumsal medya hesabından cevap verdi.

Oğuzhan Koç, Instagram hesabının öyküler kısmından hususla ait yayınladığı görüntüde şu tabirleri kullandı:

“Dün yaptığımız Ankara konserini sağanak yağış yüzünden tam birinci saatinde sahneyi bırakmak zorunda kaldık. Sabah bunun haberlere yansıması, ‘Oğuzhan Koç yuhalandı, sahneden kaçtı, Allah onu kahretti!’ üzere garip haberler gördüm. Altta yeniden tabi yorumlarda ‘Tabii ki sanatçı mı bunlar!’ üzere boşluk dolduran beşerler vardı, bunu düzeltmek isterim.

Çok önemli bir yağış vardı, direnebildiğimiz son dakikaya kadar direndik fakat su ve elektronik eşyalar bir ortada birebir anda olmuyorlar barınamıyorlar biliyorsunuz. Bir yerden sonra ses sistemi çöktü. Benim niyetim konseri sonuna kadar devam ettirmekti, çok da eğlenmekti ama teknik buna el vermedi münasebetiyle en son seyirciye veda edebileceğim çalışır halde bir mikrofonum bile yoktu. Olayın aslı budur bilakis bir saat kadar çok da hoş eğlendik, şahane de ağırlandık. Ankara’ya, Sincan’a da çok teşekkür ederim. Yalnızca hava muhalefeti yüzünden bir tık kısa kaldı onu da bir sonraki gelişimde kelam telafi edeceğim.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*