Nihal Candan’ın Havlu Pozu İnfial Yarattı! Yağmurda Yaptıkları Pes Dedirtti

Kardeşi Bahar Candan ile dikkat çeken olaylara karışan Nihal Candan toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündemde yerini alıyor. Yürekli pozlar vermekten geri kalmayan kardeşlerin her attığı adım olay oluyor. Toplumsal medya hesabı Instagram’da yaklaşık 850 bin takipçiye sahip olan Nihal Candan, bu sefer yağmurlu havada herkesi şoke eden bir paylaşım yaptı. İşte Candan’ın yağmurlu havada olay yaratan o paylaşımı.

YAĞMURA ALDIRIŞ ETMEYEN NİHAL CANDAN’DAN REAKSİYON ÇEKEN POZ

Magazin gündeminden yaşadığı olaylarla ve konuşmalarıyla düşmeyen fenomen Nihal Candan, bu sefer yansılara yol açan bir paylaşım yaptı. Yattığı odadan fotoğraf atan Candan suratını alamayıp yağmurlu günde bornozluyla kendini dışarı attı. O anlarını çekip toplumsal medyaya atan Candan’a çok sayıda olumsuz yorum geldi. Bazıları ‘Hep ağzın açıkta’ yorumunda bulunurken, bazıları ise Üzerinde daima havlı var eleştirinde bulundu. Kendisine gelen tenkitlere karşılık vermeyen Candan, bu üslup paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

NİHAL-BAHAR CANDAN KARDEŞLERIN PAYLAŞIMLARI SÜRAT KESMİYOR

Bungalov konuttan paylaşımlar yapan Nihal Candan, yağmuru aldırış etmeden üstüne çektiği havlu ile pozlar vermeye başladı. Enteresan pozlarını takipçileri ile paylaşan Candan, takipçileri tarafından ağır tenkit yağmuruna tutulunca neye uğradığını şaşırdı. Kendisine gelen hiç bir eleştiriyi takmayan ünlü fenomen bu stil paylaşımlar yapmaktan geri çekilmiyor. Kardeşi Bahar Candan ise ablasının farksız paylaşımlar yapmıyor. Bebek ses tonu ile daima farklı açıklamalar yapan Bahar Candan da ablası üzere toplumsal medya hesabını etkin kullanıyor. Geçtiğimiz günlerde Ebru Gündeş’in Iraklı sevgilisi hakkında farklı bir açıklamada bulunan Bahar Candan, magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Rassan Khoshnaw’un eski sevgilisi olduğunu söyleyen Candan, Khoshnaw’un ruh hastası olduğunu sav etmişti.

NİHAL CANDAN’IN HAVLU PAYLAŞIMI REAKSİYON ÇEKTİ

İki kız kardeşin dikkat çeken paylaşımları devam ederken, Nihal Candan ise toplumsal medyayı öfkelendiren paylaşım geldi. İşte Nihal Candan’dan dikkat çeken takipçilerini kızdıran havlu paylaşımı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*