Netflix’in şimdiye kadarki en değerli sineması: The Gray Man’den birinci fragman

Dünyanın en tanınan yayın platformu Netflix, şimdiye kadarki en büyük bütçeli sineması olan The Gray Man için birinci fragmanı yayımladı. Ana de Armas, Ryan Gosling ve Chris Evans’ın başrollerini paylaştığı aksiyon sineması, Avengers’ın meşhur direktörleri Russo kardeşler tarafından yönetildi.

KONUSU VE ÇIKIŞ TARİHİ

ShiftDelete’in haberine nazaran; Ryan Gosling’ın ana karakter olarak uzunluk göstereceği The Gray Man, aslında ünlü oyuncunun 2018’deki “First Man” sinemasından sonraki birinci sinema projesi. Gosling, Netflix’in devasa bir bütçe harcayarak hazırladığı The Gray Man’de muhteşem casus Sierra Six (Kont Gentry) olarak beyaz perdeye geri dönüyor.

FRAGMANI DİKKAT ÇEKTİ

Joe ve Anthony Russo tarafından Mark Greaney’nin çok satan kitap serisinden uyarlanan yeni sinemasında Chris Evans da başroller ortasında yer alıyor. Aksiyon ve casusluk odaklı The Gray Man’in fragmanı merak uyandırıyor. Yaklaşık 2 dakikalık birinci fragmanda aksiyon dolu çatışmalar ve yumruk yumruğa arbedeler göze çarpıyor.

The Gray Man konusu aslında kitaptan ötürü az çok biliniyor. Eski bir CIA casusu olan Lloyd Hansen (Chris Evans), Sierra Six kod ismiyle bilinen Kont Gentry’i (Ryan Gosling) takip ediyor. Ana de Armas ise Sierra’nın destekçisi olduğu belirtilen Dani Miranda’yı canlandırıyor.

‘EN ÇOK PARA HARCANAN YAPIM’

Hem Netflix hem de beyaz perdeye gelecek olan aksiyon sineması, Netflix’in bugüne kadar en çok para harcadığı imal oldu. Yayın devi bu bahiste resmi bir sayı vermese de, sinemanın 200 milyon dolar civarında bir paraya hazırlandığı iddia ediliyor.

Birinci olarak 15 Temmuz’da sinemalarda gösterime girmesi ve çabucak bir hafta sonra ise, 22 Temmuz’da Netflix’te yayımlanması planlanıyor.

Ana de Armas, Ryan Gosling ve Chris Evans’ın başrolleri paylaştığı sinemada ayrıyeten Jessica Henwick ve Regé-Jean Page, Wagner Moura, Dhanush, Billy Bob Thornton, Alfre Woodard, Julia Butters, Eme Ikwuakor ve Scott Haze oyuncu takımında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*