Karavaev attığı gol sonrası neden ağladığını açıkladı

Bir devir Fenerbahçe’de oynayan ve Dinamo Kiev formasıyla sarı lacivertlileri Şampiyonlar Ligi’nden eden isim olan Oleksandr Karavaev açıklamalarda bulundu.

Karavaev kendisine yönelitilen “Normal müddetin son dakikalarında yediğiniz golü neye bağlarsın” sorusuna, “Bu rastlantısal bir durumda. Yorgunluk yahut konsantrasyon eksikliği diyebilirsiniz. Burada değerli olan oradan geri döndük ve kazanmayı başararak gayemize ulaşmak oldu.” kelamlarını kullandı.

“Hakemler hakkında yorum yapmam”

Fenerbahçe topluluğunun eleştirdiği hakem idaresi sorulduğunda ise Ukraynalı futbolcu, “Hakemler neyi görürlerse ona nazaran karar verirler. Bu işin profesyoneli onlar. Bu yüzden ben yorum yapmak istemiyorum. Bizim işimiz alana çıkıp oynamak.” diye konuştu.

Neden ağladı?

Gol attıktan sonra gözyaşlarını tutamaması ile ilgili ise Karavaev, “Karışık hisler yaşadım. Golün bize tipi getirmesi, 5 yıl evvel Fenerbahçe’ye karşı oynamam ve natürel ki ülkemizin içinde bulunduğu durum… Hepsi üst üste geldi. tüm kanılar savaşın biterek barış gelmesi üzerineydi.” açıklamasını yaptı.

“Burada hoş anılarım oldu”

Fenerbahçe’nine eski oyuncusu olması ile ilgili ise Karavaev, “Burada hoş anılarım oldu. Tanıdık bir stadyumda oynamak ve kazanmamıza yardımcı olacak golü atmak istiyordum. O denli de oldu, çok sevindim.” dedi.

Karavaev Fenerbahçe’nin çok yorgun olduklarını ve alanda bir şey yapamadıklarına inandığını belirterek iki maçtan hangisinin daha güç olduğuna ait soruya ikinci maç cevabını verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*