Gülşen’in berbat sözlerle İmam Hatiplileri amaç aldığı imajlar ortaya çıktı!

Gülşen, Nisan ayında verdiği bir konserde ‘İmam Hatip’te okumuş daha evvel kendisi, sapıklığı oradan geliyor’ üzere akılalmaz bir tabir kullandı. Gülşen’in kelamlarına toplumsal medya kullanıcıları reaksiyon gösterdi.

Gülşen, sahnede “İmam Hatip’te okumuş daha evvel kendisi, sapıklığı oradan geliyor’ üzere akıldışı bir tabir kullanarak İmam Hatip’lileri amaç aldı.

Gülşen’in gülerek kurduğu kelamlara ise seyircilerin alkış tuttuğu görüldü. Toplumsal medya kullanıcıları akıl ve çağ-dışı yaklaşıma reaksiyon gösterdi.

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILIYOR

Anadolu 2071 Toplumsal Medya Derneği Lideri Bekir Tiryaki skandal sözlerle ilgili tüzel süreci başlatacağını söz ederek “Bütün İmam-Hatip’lileri; -“İmam-Hatip’te okumuş kendisi,sapıklığı oradan geliyor” diyerek muhakkak bir bölümü kategorik sapık olarak göstermeye çalışan müzikçi Gülşen’e dava açmaya davet ediyorum. Birinci davayı da İmam-Hatip Lisesi mezunu olarak ben açacağım.” dedi.

KONSERİNDE LGBT BAYRAĞI AÇMIŞTI

Gülşen, İstanbul Yenikapı’da verdiği bir konserde de sahnede LGBT bayrağı açmıştı. Seyirciler ortasından verilen bayrağı açan Gülşen, “Bunu en hoş köşemizde saklayacağız.” demişti. Gülşen “LGBT bayrağından rahatsız olan gitsin.” sözlerini kullanmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*