Galatasaray’da 3 ayrılık birden!

Sergio Oliveira, Leo Dubois, Haris Seferovic, Fredrik Midtsjö, Lucas Torreia ve Dries Mertens’i Transfer eden sarı kırmızılılar yabancı kontenjanını rahatlatmak ismine üç lejyoner oyuncusu ile yolları ayırma hazırlığında.

Galatasaray’da ekipte düşünülmeyen 3 oyuncunun transfer devri bitmeden vedası gündemde.

BOEY PARLADI, OMAR’A YOL GÖRÜNDÜ

2020’den 2021’e girilen yıl başı gecesi bahtsız bir havai fişek kazası geçiren Omar’ın tüm tedavi süreci boyunca yanında olan ve kontrat yükümlülüklerini de yerine getiren Galatasaray’ın, Norveçli sağ bek ile yolları ayırmayı planladığı öğrenildi.

Sağ bekte 3 yabancısı bulunan Cimbom’da Leo Dubois’nın sakatlığında Sacha Boey sergilediği performans ile dikkat çekerken kadrodaki yerini de garantiledi.

Ancak Fransız oyuncunun çıkışı sonrasında Omar ile vedalaşılmasına karar verildi.

Sarı kırmızılılar 1 yıl daha kontratı kalan Omar’a, teşekkür ederek veda etmeyi planlıyor.

CICALDAU: SATILIK YAHUT KİRALIK GİDECEK

Galatasaray’da bonservisine 6.5 milyon Euro ödenen lakin beklentilerin uzağında kalan Cicaldau’nun da yapılan desteklerden sonra ekibe girmesi sıkıntı görünüyor.

Sarı kırmızılıların öncelikli amacı 5-6 milyon Euro’ya satmak. Bonservis ya da kiralama formülü ile gelecek tekliflere nazaran Cicaldau kesin olarak ekipten ayrılacak.

SEKIDIKA DA GİDİYOR

Ayrıca forma rekabetine ortak olamayan Sekidika da bir öbür kulübe kiralık gönderilecek.

İlk ayrılık dalgasında Diagne’nin mukavelesini karşılıklı anlaşarak fesheden, Marcao’yu Sevilla’ya, Ozornwafor’u Charleroi’ye satan Galatasaray; Muhammed ve Morutan’ı da kiralamıştı. (Hürriyet)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*