DOMOTEX Turkey Fuarına Royal Halı markaları damga vuracak!

Royal Halı, 14 – 17 Mayıs 2022 tarihleri ortasında, bu yıl yedincisi Gaziantep’te gerçekleştirilecek olan DOMOTEX Turkey Fuarı’nda katılıyor. Pandemi sonrası birinci sefer düzenlenen fuarda Royal Halı sahip olduğu markaları Pierre Cardin, Atlas ve Studio Halı’nın 2022 yılı koleksiyonlarını sergileyecek.

FUARIN YILDIZI ROYAL HALI OLACAK

Royal Halı Genel Müdürü Tansel Tula, “Geçen yılın bilgilerine nazaran Türkiye’nin gerçekleştirdiği toplam halı ihracatı 3.2 milyar doları buldu. Toplam ihracatın yüzde 72’lik kısmı olan 2.3 milyar dolarlık halı ihracatı Gaziantep’ten gerçekleşti. Dünya halı liginin devleri bu yıl yedinci sefer Gaziantep’te DOMOTEX Turkey Fuarı’nda buluşuyor, Royal Halı olarak biz de bu fuarda yer alacağız” dedi.

Türkiye’nin küresel markası Royal Halı’nın 7. DOMOTEX Turkey’de eserlerini sergileyeceğini belirten Genel Müdür Tula, “C240 numaralı stantta olacağız. Yerli yabancı tüm Royal bayileriyle, halı bölümünün profesyonelleriyle buluşmaya hazırız. Tüm ziyaretçiler; Royal Halı, Pierre Cardin, Atlas ve Studio Halı için özel tasarlanmış showroomlarda sergileyeceğimiz 2022’ye özel koleksiyonlarımızı görebilirler. Bu fuarın yıldızı Royal Halı olacak” diye konuştu.

ZİYARETÇİ KAYITLARI YALNIZCA ONLİNE OLARAK YAPILACAK

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) ve Gaziantep Halıcılar ve Dokumacılar Odası’nın (GHO) takviyesi ile Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından düzenlenen 7. DOMOTEX Turkey 2022 fuarını ziyaret etmek isteyen tüm profesyoneller, fuarın www.domotexturkey.com web sitesi üzerinden kayıt süreçlerini fiyatsız olarak gerçekleştirebilecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*